Električar - Elektroinstalater (m/ž)

16 dana
Poslodavac:
GIA Montaža d.o.o. GIA Montaža d.o.o.
Kategorija:
Elektrotehnika, Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
15.10.2016.

Opis radnog mjesta: Izvođenje elektroinstalacijskih radova na terenu u Njemačkoj. Instalacije na industrijskim objektima, zgradama, postavljanje kanalica, kabliranje, priključivanje, vezanje elektro ormara, čitanje električkih shema.
Posebne pogodnosti:Poslodavac osigurava:
- prijevoz iz Hrvatske do države mjesta radilišta je osiguran i plaćen od strane poslodavca
- prijevoz na radilište službenim vozilom osiguran i plaćen od strane poslodavca
- osiguran i plaćeni smještaj
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- osnovno znanje NJEMAČKOG jezika
- sklonost timskom radu, odgovornost, pedantnost, točnost
- razina obrazovanja: Srednja škola 3 ili 4 godine elektro smjera
- radno iskustvo: 2 godine

Kontakt e-mail: kariera@gia-group.eu
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:dvije godine
Plaća:od 14 000 kn do 18 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: GIA Montaža d.o.o.
Adresa:Zagrebačka 89, 42000 Varaždin
Županija:Varaždinska županija
Telefon:099 64 34 424
Kontakt osoba:Boris Šoštarič

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare