Električar /električarka

24 dana
Poslodavac:
Thermia d.o.o., za proizvodnju, trgovinu i usluge
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Donji Miholjac
Rok prijave:
19.05.2017.
Mjesto rada:DONJI MIHOLJAC, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:5
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:Thermia d.o.o., za proizvodnju, trgovinu i usluge
Kontakt:osobni dolazak: VUKOVARSKA 142, DONJI MIHOLJAC najava na telefon: 031 634106 pismena zamolba: Vukovarska 142, Donji Miholjac e-mailom: info@thermia.hr
Ostale informacije:

Opis poslova : poslovi pogonskog električara - rad na rasvjeti unutar proizvodnog pogona, servisiranje alata, popravci unutar cijele tvrtke vezane uz elektro kvarove. Na natječaj se mogu javiti kandidati sa iskustvom na traženim poslovima.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:83927775

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare