Pekač palačinki (m/ž)

2 dana
Poslodavac:
Roll and Joy j.d.o.o.
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
05.12.2016.

Opis radnog mjesta: Roll 'n' Joy je mlada firma čija se djelatnost temelji na izradi različitih kombinacija palačinki. Slatke, pohane i tostirane, neovisno o izboru, Roll 'n' Joy za cilj ima gostu pružiti nezaboravan doživljaj uz prihvatljive cijene i izuzetnu kvalitetu. Kako bi taj doživljaj bio kompletan, trebamo ljubaznog i nasmijanog pekača palačinki koji će svojim vještinama i kreativnošću zasititi svačije nepce! Misliš li da si upravo ti ta/taj? Prouči kvalifikacije, prijavi se i postani dio jedne potpuno nove priče u gradu!

Mjesto rada: Šibenik, Dalmare Centar, 2.kat
Posebne pogodnosti:1. Proizvodi u pola cijene (obrok + piće po izboru)
2. Odličan i ambiciozan tim s kojim će ti biti lakoća surađivati
3. Prostor za napredak i rast prihoda, bonuse i dodatke za dobro obavljene poslove
Vrsta posla:student servis
Županija:Šibensko-kninska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Što očekujemo od tebe?
Prije svega od tebe očekujemo dobru volju, ljubaznost i kolegijalnost.
Radno iskustvo je itekako poželjno, barem minimalno, ali ako ga nemate bitno je da imate volju i želju učiti i primjenjivati naučeno u svakodnevnim poslovima. Ukoliko imate ranije iskustvo, bilo bi super da dostavite preporuke prijašnjih poslodavaca kako biste nam olakšali donošenje odluke.

Koja je tvoja uloga u Roll 'n' Joy-u?
1. Izrada i priprema slanih i slatkih palačinki
2. Izrada i priprema doručaka
3. Pripremanje kuhinje za rad
4. Održavanje urednosti radnih ploha u kuhinji
5. Želja za radom, ljubaznost, kreativnost te timski rad

Kontakt e-mail: roll.n.joycroatia@gmail.com
Minimalna stručna sprema:Nesvršen fakultet/viša škola
Plaća:od 2 000 kn do 3 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Roll and Joy j.d.o.o.
Adresa:Velimira Škorpika, Šibenik 22000
Telefon:091 9882 703
Kontakt osoba:Simona Fuzul

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare