Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.07.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Zidar/ica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
GT JURA društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Virje
Rok prijave:
31.07.2020.

Mjesto rada:
VIRJE, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pismena zamolba: NOVIGRADSKA 67, 48326 VIRJE e-mailom: info@gt-jura.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: poslovi zidanja, postavljanja izolacije i sl. Rad je uglavnom na području Virja i okolice, poslodavac po potrebi osigurava trošak smještaja i prijevoza. Prednost kod zaposlenja imaju kandidati sa završenom školom, stručnom osposobljenošću ili iskustvom na građevinskim poslovima, no nije uvjet. Nudi se stalni radni odnos uz stimulativna primanja, te prilika za stalnim napredovanjem na stručnom planu.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107698533
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.