Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

MONO za projektiranje informacijskih sustava d.o.o.
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
04.10.2020.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@mono.hr
putem linka: https://smrtr.io/3TKzc
Ostale informacije:
Opis posla: osoba na ovoj poziciji sudjelovat će u razvoju korisničkog sučelja i unaprjeđenju korisničkog iskustva web aplikacija
kao dio većeg tima, surađivat će s kolegama dizajnerima i frontendašima u razvoju intuitivnih, brzih i skalabilnih rješenja u JavaScriptu i pripadajućim aplikativnim okvirima.

Uvjeti prijave: minimalno 1 godina iskustva u programiranju
portfolio s dosadašnjim radovima i uvid u kod
dobro poznavanje HTML-a i CSS-a
poznavanje JavaScript-a i nekih od njegovih frameworka (Angular, React)
odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima, s naglaskom na dobro znanje engleskog jezika
posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu općenito: svaki 'extra mile' je i dodatno nagrađen
timski duh, ali i samostalnost u radu kada je potrebno
želja za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija. Bonus bodovi:
poznavanje BEM sintakse, funkcionalnog CSS-a i koncepta Atomic dizajna,
razumijevanje dizajn procesa od skiciranja wireframova, stvaranja high-fidelity mockupa i kodiranja funkcionalnih prototipa.

​Poslodavac nudi: izazovne projekte i velike klijente
rad u cutting-edge tehnologijama
mogućnost napredovanja
osobni i profesionalni razvoj
edukacije i usavršavanja
rad s iznadprosječnim pojedincima
interne radionice jačanja znanja i samopouzdanja
mentorstvo od prvoga dana
konkurentne plaće
subvencioniranje stanovanja
božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade
bonuse za radne rezultate
pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi
fleksibilno radno vrijeme
mogućnost djelomičnog rada remote
dobru energiju, opuštenu i poticajnu radnu atmosferu
minimum hijerarhije i agilni pristup
dinamično radno okruženje
angažman u stručnoj zajednici
team buildinge.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108618703
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje