Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 11.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Voditelj/voditeljica nabave i logistike  HZZ OGLAS

- dana do isteka
INOXMONT- VS - društvo s ograničenom odgovornošću za montažu industrijskih postrojenja i cjevovoda
Mjesto rada:
Sigetec Ludbreški
Rok prijave:
11.11.2019.

Mjesto rada:
SIGETEC LUDBREŠKI, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pismena zamolba: M. Krleže 2, Sigetec Ludbreški, 42230 Ludbreg e-mailom: info@inoxmont-vs.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: Poslovi nabave i logistike za potrebe strojarske i metalske proizvodnje, opreme pod tlakom i spremnika; pronalazak novih, povoljnijih dobavljača; razvoj sustava nabave, povećanje efikasnosti i snižavanje troškova nabave, razvoj mreže dobavljača, tržišno pregovaranje, organizacija transporta i logistike na izdvojenim radilištima, razvoj i osiguranje vanjskih usluga i kooperacije, aktivna komunikacija s dobavljačima u zemlji i inozemstvu Uvjeti: - obrazovanje strojarskog usmjerenja - znanje njemačkog (B2) i poželjno poznavanje engleskog jezika - aktivno poznavanje rada na računalu (AutoCAD, SolidWorks, Inventor i dr.) Za kandidate sa udaljenijih područja postoji mogućnost organiziranja smještaja.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102808969
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.