Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Mjesto rada:
Virje
Rok prijave:
07.12.2020.

Mjesto rada:
VIRJE, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@pro-ping.hr
putem linka: https://www.pro-ping.hr/posao
Ostale informacije:
Opis posla: odgovornost za rezultat prodajnog tima
vođenje tima od 5 do 10 zaposlenika
izrada plana prodaje
zapošljavanje, edukacija, motivacija te razvoj djelatnika prodajnog tima
dnevno praćenje prodajnih aktivnosti te potrebnih analitika
istinito i pravodobno izvještavanje nadređenih
Uvjeti - potrebne kompetencije: prvostupnik računalnog ili ekonomskog smjera ili minimalno radno iskustvo od 5 godina na poslovima voditelja prodajnog tima
poznavanje procesa prodaje
razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
samostalnost u obavljanju posla
dobro poznavanje i aktivno korištenje MS Office paketa
posjedovanje vozačke dozole B kategorije
Prednost imaju kandidati sa prethodnim radnim iskustvom u telekomunikacijskom sektoru
Što nudimo: - stimulativna primanja (osnovna plaća + bonus) sukladna ostvarenim rezultatima - rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu - rad s najmodernijim telekomunikacijskim tehnologijama - mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja - posao na neodređeno vrijeme uz 6 mjeseci probnog rada
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110322908
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje