Viši/a agent/ica kontaktnog centra  HZZ OGLAS

Wiener osiguranje Vienna Insurance Group dioničko društvo za osiguranje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.04.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Kontinuirano ulaganje u naše zaposlenike, koji su među vodećim stručnjacima na tržištu osiguranja, jedan je od ključnih faktora našeg uspjeha. Otvoreni prema novim idejama, usvajamo trendove koji će unaprijediti naše procese i doprinijeti boljim rezultatima.
Uvjeti: •SSS/VSS/VŠS/Diplomski studij •Aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office) •Engleski – aktivno znanje u govoru i pismu •Dobro poznavanje bankarskih i osigurateljnih proizvoda •Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (minimalno 2 godine) •Odgovornost u radu i dobre organizacijske sposobnosti •Komunikativnost •Urednost u vođenju dokumentacije •Profesionalnost prema klijentima •Samostalnost i proaktivnost •Spremnost na timski rad •Strpljivost, motiviranost i ljubaznost •Pozitivan stav prema radnim zadacima, klijentima i članovima tima
Prednosti: •Proaktivnost te sposobnost planiranja i odlučivanja •Izražene komunikacijske vještine u govoru i pismu, vještine slušanja i izlaganja •Snalažljivost i otvorenost prema stjecanju novih znanja i vještina •Fleksibilnost i smirenost u nepredviđenim situacijama •Usmjerenost na postizanje vrhunskih rezultata
Opis poslova: •Obrada svih dolaznih poziva klijenata •Izvješćivanje Direktora o radu Službe i o pojedinim segmentima poslovanja iz područja Službe •Obrada odlaznih poziva klijenata •Savjetovanje postojećih i novih klijenata o policama i uslugama •Prosljeđivanje upita i poziva drugim odjelima •Suradnja s ostalim odjelima u vezi postojećih i novih proizvoda i akcija •Podrška prodaji •Prosljeđivanje upita klijenata na prodaju •Informativno izračunavanje otkupnih vrijednosti •Rješavanje upita klijenata i prodaje pristigle na službene mail adrese, te upite koje postojeći i potencijalni klijenti postavljaju putem službene web stranice •Unos i provjera privola •Mentoriranje i uvođenje u rad novih zaposlenika
Poslodavac nudi •Ugovor na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada •Rad u dinamičnom i stručnom timu •Kontinuirano stjecanje novih znanja i vještina •Podršku mentora i tima •Fleksibilno radno vrijeme uz mogućnost rada od kuće po dogovoru •Dopunsko zdravstveno osiguranje
Napomena: U daljnji selekcijski postupak će biti uzeti u obzir samo oni kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete. Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo na prijavi i pozivamo vas da i dalje pratite naše natječaje. Prijave putem e-mail adrese [email protected] do 06.04.2023. godine s naznakom: Viši agent kontaktnog centra (m/ž).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131735945
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje