Tiskar/tiskarica grafičar/grafičarka u proizvodnji umjetnih ovitaka

22 dana
Poslodavac:
DERMA d.d. za proizvodnju crijeva, trgovinu, izvoz-uvoz
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
10.10.2019.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:DERMA d.d. za proizvodnju crijeva, trgovinu, izvoz-uvoz
Kontakt:pismena zamolba: MIHOVILA PAVLEKA MIŠKINE 55, 42000 VARAŽDIN e-mailom: natasa.martincevic@derma.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: - vrši pripremu boja po radnom nalogu te vrši tisak - brine o pravilnom održavanju strojeva - brine o kvaliteti štampe i ispravnosti klišeja - vrši direktnu pripremu na strojevima - vrši male popravke na strojevima i prijavljuje veće kvarove voditelju pogona umjetnih ovitaka - odgovara za kvalitetu obavljenog posla - organizira posao u smjeni prema sistemu rada - vrši promjenu valjaka na strojevima kao i navlake na ploči za štampanje - brine se o općim mjerama sigurnosti na radu i zaštiti od požara - predlaže generalno čišćenje strojeva i rukovodi njime - popunjava dnevni izvještaj štamparije, tj. smjene točno po stavkama - radi što kvalitetnije i brze usluge - obavlja čišćenje strojeva od stare boje - radi i druge poslove po nalogu organizatora rada - vrši kontrolu kvalitete tiska i ukazuje na eventualne nedostatke - obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih osoba. Odgovornost: osoba je odgovorna za kvalitetu tiska. Podređenost - nadređenost: osoba je podređena voditelju pogona umjetnih ovitaka i glavnom tehnologu proizvodnje. Osoba je nadređena ostalim radnicima u tisku u kontroli kvalitete poslova. Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme. Mogućnost zapošljavanja više izvršitelja/izvršiteljica. Uvjeti: - grafički smjer - marljivost i odgovornost u radu - spremnost na timski rad. Prijave sa kratkim životopisom i opisom dosadašnjeg radnog iskustva podnose se na navedenu adresu ili na e-mail adresu s naznakom "ponuda za radni odnos".

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102861566

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare