Suradnik/ca u računovodstvu i financijama  HZZ OGLAS

MODEL PAKIRANJA d. d. za proizvodnju i promet kartonske i papirne ambalaže
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.04.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel
word
upotreba računalnih programa
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Preuzimanje izlaznih računa iz prodajnog u računovodstveni program uz kontrolu ispravnosti i ispravnog prijenosa podataka Kreiranje računa za primljene predujmove kupaca i ostale koji se izdaju iż računovodstvenog programa Zatvaranje otvorenih stavaka kupaca, te usaglašavanje otvorenih stavaka s kupcima Praćenje rokova dospijeća kupaca, te u suradnji s odjelom prodaje naplata potraživanja i slanje dokumentacije na ovrhu Priprema platnih naloga i praćenje uplata i isplata Knjiženje bankovnih izvoda i ostalih dokumenata Provjera usklađenosti i analiza računovodstvenih podataka Pohranjivanje i odlaganje svih vrsta dokumentacije u računovodstvenu arhivu Ostali poslovi iż područja računovodstva i financija Uvjeti: Osnovne vještine korištenja MS office paketa, prvenstveno u Excel-u Organiziranost, samostalnost i proaktivnost u poslu, fleksibilnost rada u timu. Prednost poznavanje programa Sage i CPMS
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131709016
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.