Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stručni/a suradnik/ca  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
KVAM SISTEM d.o.o. za proizvodnju, graditeljstvo i trgovinu
Mjesto rada:
Zagreb-Novi Zagreb
Rok prijave:
16.10.2019.

Mjesto rada:
ZAGREB-NOVI ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vrsta zaposlenja:
Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
najava na telefon: 01 2032015 e-mailom: info@kvam-sistem.hr
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: - sudjelovanje u marketinškim aktivnostima - sudjelovanje u izradi web stranice, faktura, vođenju evidencije zaposlenika - izrada kalkulacije nabave i prodaje - priprema dokumentacije za računovodstvo - priprema natječajne dokumentacije - sudjelovanje u svakodnevnim operativnim radnim zadacima - predlaganje poboljšanja i izmjena prodajnih aktivnosti Potrebni uvjeti kandidata: - VŠS,VSS - aktivno znanje engleskog jezika - dobro poznavanje rada u MS Office-u (Word, Excel, Power Point) - izuzetne komunikacijske, pregovaračke i organizacijske sposobnosti, - kreativnost, inicijativa, pozitivan stav, urednost, sposobnost za samostalni i timski rad Poslodavac nudi: - profesionalnu i ugodnu radnu okolinu - specijalističku obuku u prodaji i razvoj prodajnih i organizacijskih vještin - usavršavanje poslovnog engleskog jezika - fleksibilno radno vrijeme - mogućnost zasnivanja radnog odnosa po završetku stručnog osposobljavanja U obzir dolazi prvostupnik/ca, magistar/ra ekonomskog smjera. Uvjet je da nezaposlena osoba nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102910267
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.