Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stručni/a suradnik/ca za veleprodaju medicinskih proizvoda  HZZ OGLAS

- dana do isteka
CIMM Personal Protection Technology društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Sisak
Rok prijave:
05.12.2021.

Mjesto rada:
SISAK, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: nikola@cimmuk.com
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: Tražimo motiviranu, odgovornu, energičnu, samosvjesnu i vedru osobu za radno mjesto odgovorne osobe za promet medicinskih proizvoda na veliko, osobu koja stalno radi na osobnom razvoju te je spremna učiti i usvajati nova znanja.
OPIS POSLOVA : • vođenje aktivnosti za koje veleprodaja ima dozvolu te točno i kvalitetno vođenje zapisa • koordinirati i provoditi hitne radnje prilikom stavljanja medicinskih proizvoda u promet • osigurati učinkovito rješavanje reklamacija kupaca • voditi odgovarajuće zapise o svim delegiranim dužnostima • povremena komunikacija s HALMED-om • prodaja i marketing medicinskih proizvoda
Rad u uredu. UVJETI I KVALIFIKACIJE : *preddiplomski sveučilišni ili stručni studij iz područja : -zdravstvo -prirodne znanosti -biomedicina *engleski jezik u govoru i pismu *dobro poznavanje rada na računalu Tražimo osobu odgovarajuće stručne spreme , radno iskustvo nije uvjet.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
118514314
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje