Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 11.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Specijalist/specijalistica elektro-energetskog održavanja  HZZ OGLAS

- dana do isteka
CEMEX Hrvatska dioničko društvo za proizvodnju i prodaju cementa i drugih građevinskih materijala
Mjesto rada:
Kaštel Sućurac
Rok prijave:
11.10.2019.

Mjesto rada:
KAŠTEL SUĆURAC, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel word powerpoint
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pismena zamolba: F. Tuđmana 45, 21212 Kaštel Sućurac e-mailom: hr.posao@cemex.com
Ostale informacije:

Opis poslova: održavati opremu i podupirati proizvodnju kroz postavljanje dijagnostike elektro-energetskog održavanja, a u cilju osiguranja pravilnog rada opreme prema zahtjevima proizvodnje. Vaše glavne odgovornosti usmjerene su na: održavanje, praćenje i analizu stanja instalirane elektro energetske opreme; izvršavanje, predlaganje, određivanje i praćenje izvršavanja specifičnih aktivnosti elektro-energetskog održavanja; osiguravanje raspoloživosti i pouzdanosti opreme, kao i efikasno planiranje korektivnih aktivnosti; briga o preventivnim tehničkim/specijalističkim inspekcijama i korištenju informacija analiza prediktivnog održavanja; prepoznavanje i implementiranje unaprjeđenja u pogonu; nadzor rada kooperanata kao i izvršavanja ugovorenih poslova; izvještavanje vodstva o održavanju stanja pogona. Što očekujemo od vas: VŠS/VSS – elektrotehničkog usmjerenja; 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima; dobro poznavanje engleskog jezika; dobro poznavanje uredskih aplikacija (MS Office); vozačka dozvola B kategorije; sklonost timskom radu i efikasno upravljanje vremenom i zadacima; sposobnost pravovremenog donošenja i jasnog komuniciranja odluka; poželjno iskustvo višegodišnjeg rada na istim ili sličnim poslovima; održavanje i ugradnja elektromotornih pogona; upravljanje elektromotornim pogonima; rad u elektro postrojenju niskog i srednjeg napona; korištenje i ažuriranje elektro dokumentacije. Molimo Vas da svoju zamolbu dostavite najkasnije do 11. listopada 2019. na e-mail hr.posao@cemex.com ili na poštu - protokol s naznakom Natječaj za radno mjesto Specijalist elektro-energetskog održavanja.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103322511
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.