Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

- dana do isteka
Poslodavac:
PERUTNINA PTUJ - PIPO d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
29.10.2021.

Mjesto rada:
ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: ljudski.resursi@perutnina.hr
Ostale informacije:
Opis posla: - naručivanje potrebnih sirovina, materijala i repromaterijala - izrađivanje narudžbenica i praćenje statusa isporuka - osiguravanje najboljih mogućih uvjeta nabave - praćenje tržišta, analiza ponuda i izvještavanje - komuniciranje s postojećim i budućim dobavljačima s ciljem povoljnijih ponuda i povećanja kvalitete nabave - sudjelovanje u rješavanju reklamacija dobavljača Očekujemo: - samostalnost i iskustvo u poslovima nabave - radno iskustvo nabave u proizvodnoj kompaniji (poželjno) - iskustvo rada u SAP programu (poželjno) - izražene komunikacijske vještine i mogućnost uspješnog komuniciranja s različitim profilima ljudi - samoinicijativnost i motivaciju za kontinuirano učenje te unapređenje poslovnih procesa - napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu - napredno korištenje MS Office paketa, posebno Excel-a Nudimo ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom. Putni troškovi su plaćeni, a radno vrijeme raspoređeno je od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni. Prijaviti se možete slanjem životopisa na: e-mail: ljudski.resursi@perutnina.hr (s naznakom za radno mjesto "Specijalist nabave")
poštom na adresu Perutnina Ptuj - PIPO d.o.o. Čakovec, Rudolfa Steinera 7, 40 000 Čakovec
osobni dolazak: na portu sjedišta tvrtke
Posjetite nas i na www.perutnina.hr . Kontaktirani će biti kandidati čije prijave uđu u uži izbor.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
116826610
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje