Skladištar/ka - dostavljač/ica  HZZ OGLAS

APPARIS GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Žminj
Rok prijave:
24.02.2023.

Mjesto rada:
ŽMINJ, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kategorija C
Kontakt:
osobni dolazak: MATKIĆI 24 - ŽMINJ
najava na telefon: 052 555957
mobitel: 098 299042
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - obavlja poslove preuzimanja, skladištenja, evidentiranja robe, upravljanje dokumentacijom unutar odjela (dostavnice, otpremnice, izdatnice) - sortira i kompletira robu te priprema za proizvodnju ili izdavanje - osigurava nesmetan rad i protok robe u skladištu - vodi brigu o pridržavanju propisa zaštite na radu i zaštite od požara - aktivno sudjelovanje u inventuri skladišta - koordinacija rada sa voditeljem proizvodnje - obavljanje drugih poslova i zadataka po nalogu nadređenih a koji su u prirodi posla radnog mjesta
Uvjeti koje nudimo: - zaposlenje u stabilnoj firmi s oko 20 zaposlenih koja posluje preko 15 godina - dinamično i zanimljivo radno okruženje koje nudi mogućnost razvoja i stjecanje novih vještina - stimulativna primanja + dodatak na ostvarenje plana - stalni radni odnos uz probni rok - samostalnost u radu
Uvjeti: - iskustvo u istim ili sličnim poslovima - odgovornost i savjesnost u radu - visok stupanj kooperativnosti - sposobnost uspostavljanja i održavanja dobrih odnosa s kolegama unutar tvrtke - spremnost na učenje, usavršavanje i preuzimanje radnih zadataka, visoka razina samostalnosti u radu, fleksibilnost, proaktivnost i inicijativa u rješavanju problema - vještine manipulacije viličarem - vozačka dozvola B i C kategorije
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130061705
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje