Referent/referentica nabave  HZZ OGLAS

CHROMOS-SVJETLOST, Tvornica boja i lakova, društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Lužani
Rok prijave:
03.04.2023.

Mjesto rada:
LUŽANI, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
internet
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - nabava i izrada narudžbi za repromaterijal - kontaktiranje i pregovaranje sa dobavljačima - skupljanje potrebnih informacija o rokovima isporuke i načinu dobave - kontroliranje i praćenje stanja na skladištu - unos podataka u sustav i ažuriranje postojećih podataka - izrada planova, analiza i izvještaja - ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja
Uvjeti: - Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist (Ekonomija, kemija) - Vozačka dozvola: B kategorije - Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet - Potrebno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.
Potrebne vještine: - organizacijske sposobnosti - sposobnost pregovaranja - komunikativnost - poznavanje engleskog jezika - poznavanje MS Office paketa - spremnost na timski rad - visoki stupanj odgovornosti
Od kandidata se očekuje: - usredotočenost na aktivno rješavanje problema - pouzdanost, odgovornost i posvećenost radnim zadacima - samostalnost, organiziranost, odgovornost, korektnost i zalaganje u rješavanju poslovnih zadataka - želja za kontinuiranim usavršavanjem. - želja za napretkom
Poslodavac nudi: - razvojne i stručne edukacije - organiziran prijevoz na posao/s posla - naknada za prehranu - mogućnost stalnog zaposlenja
Životopis i zamolbu poslati e-mailom na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131749181
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje