Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Referent/ica u odjelu ljudskih potencijala i obračuna plaća  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
MURAPLAST D.O.O. ZA PROIZVODNJU I PRERADU PLASTIČNIH MASA
Mjesto rada:
Kotoriba
Rok prijave:
22.12.2021.

Mjesto rada:
KOTORIBA, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
najava na telefon: 040 683215
pisana zamolba: Sajmišna 16, 40329 Kotoriba
e-mailom: posao@muraplast.com
Ostale informacije:
RADNO MJESTO / OPIS POSLA:
Rad u odjelu ljudskih potencijala i obračun plaća podrazumijeva: Obračun plaća, drugih naknada i dohodaka
Izrada mjesečnih izvještaja plaća, evidencija isplata i refundacija
Izrada mjesečnih i godišnjih evidencija svih isplata i obustava po osnovi rada
Izrada ugovora o radu, prijava i odjava radnika te vođenje kadrovske evidencije djelatnika
Praćenje aktualnih zakonskih propisa iz područja rada
Podrška voditeljima odjela i djelatnicima u svim pitanjima vezanim uz obračun plaće i radno pravo
Sudjelovanje u pripremi obveznih kadrovskih podataka za državna tijela i javne institucije (mirovinsko osiguranje, zdravstveno osiguranje, statistika i dr.)
OD TEBE OČEKUJEMO: Razinu obrazovanja: sveučilišni prvostupnik ekonomije (univ.bacc.oec) ili magistar ekonomije (mag.oec.) – VŠS/VSS
Iskustvo u obračunu plaća i kadrovskoj evidenciji
Ozbiljan pristup radu i radnim obavezama
Poznavanje propisa iz radnog prava i poreza na dohodak
Odlično poznavanje MS-Office paketa
Odlične komunikacijske, analitičke i organizacijske vještine
Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
Znanje engleskog jezika
ZAŠTO BAŠ MURAPLAST? JER TI NUDIMO: Siguran posao u brzorastućoj i inovativnoj organizaciji
Motivirajuću i ugodnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja te osobni i poslovni rast i razvoj
Godišnje procjene o radnoj uspješnosti, usmjeravanje i razvoj
Stimulativna primanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
118560724
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje