Referent/ica prodaje  HZZ OGLAS

Poslodavac:
SKVID d.o.o. primjena informatičkih tehnologija
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.11.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Uvjeti: - radno iskustvo, - poznavanje rada na računalu, - vozačka dozvola B kategorije, - dobre prodajne vještine, - organizacijske vještine, komunikativnost, - motiviranost i orijentiranost prema rezultatu
Opis posla: - direktna prodaja usluga poslovnim korisnicima i prodajno savjetovanje, - kompletiranje ponuda temeljenih na zahtjevima kupaca, - administriranje kreiranih i otkazanih narudžbi, - unošenje podataka u CRM sustav i priprema materijala za računovodstvo, - operativno vođenje kupaca (primanje upita, skrb o potrebama kupca, reklamacije, izrada ponuda, fakturiranje, evidencija naplate), - tjedni/mjesečni/ kvartalni/ godišnji izvještaji, - održavanje postojeće baze korisnika, te rad na povećanju baze novih korisnika, - dostizanje individualnih prodajnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje, - svakodnevna komunikacija s klijentima (putem e-mail, telefona ili videa), - sastanci s klijentima, - suradnja sa marketingom pri izradi materijala i web stranice za proizvode i usluge.
Poslodavac nudi: - stimulativne bonuse povezane s rezultatima, - naknada za prijevoz 360 kn neovisno o mjestu stanovanja, - mobitel i tarifa u poslovne i privatne svrhe, - božićnica i poklon bonovi za djecu, - prijenosno računalo
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128057213
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje