Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Ravnatelj/ravnateljica pučkog otvorenog učilišta  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
Pučko otvoreno učilište Novi Marof
Mjesto rada:
Novi Marof
Rok prijave:
12.10.2019.

Mjesto rada:
NOVI MAROF, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; reizbor
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: ANTUNA MIHANOVIĆA 3, 42220 NOVI MAROF
Ostale informacije:

Opis posla: poslovi ravnatelja/ravnateljice Pučkog otvorenog učilišta Novi Marof. Upravno vijeće Pučkog otvorenog učilišta na sjednici održanoj 01.10.2019. godine raspisuje NATJEČAJ za izbor i imenovanje ravnatelja/ravnateljice Pučkog otvorenog učilišta Novi Marof Za ravnatelja/ravnateljicu može biti imenovana osoba koja ima: visoku stručnu spremu s područja društvenih znanosti ili humanističkih znanosti ili iz umjetničkih područja pet godina radnog iskustva u struci stručne, radne i organizacijske sposobnosti na temelju kojih se može očekivati uspješno vođenje ustanove Uz pisanu potpisanu prijavu potrebno je priložiti sljedeće dokumente neovjerenim preslikama koje se ne vraćaju: dokaz o stručnoj spremi dokaz o radnom iskustvu –potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO potvrda poslodavca o radnom iskustvu na poslovima odgovarajuće stručne spreme u trajanju od najmanje 5 godina pisani prijedlog programa rada učilišta za mandatno razdoblje od 4 godine uvjerenje o nekažnjavanju i potvrduda se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariju od 3 mjeseca) životopis domovnicu Nakon odabira kandidata, a prije potpisivanja ugovora o radu, odabrani kandidat će dostaviti na uvid originalne dokumente. Ravnatelj/ica se imenuje na 4 godine. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja. Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, dužni su se u prijavi pozvati na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisane dokaze o tom statusu. Kandidati koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) dužni su se u prijavi pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPOŠLJAVANJU.pdf Upravno vijeće Pučkog otvorenog učilišta Novi Marof izvršit će vrednovanje kandidata – vrednovanje pisanog prijedloga programa rada učilišta za mandatno razdoblje od 4 godine, kao i intervju s prijavljenim kandidatom/kandidatkinjom. Upravno vijeće izabrat će kandidata/kandidatkinju s najvećim brojem bodova. Ako jedan od kandidata ostvaruje prednost pri zapošljavanja prema posebnim propisima i ujedno je najbolje rangirani kandidat nakon izvršenog vrednovanja, odnosno ima isti najveći broj bodova kao i drugi kandidat i/ili kandidati nakon izvršenog vrednovanja, Upravno vijeće Pučkog otvorenog učilišta izabrat će takvog kandidata. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Pisanu prijavu s potrebnim prilozima (preporučenom poštom) dostaviti na adresu: Pučko otvoreno učilište Novi Marof, Upravno vijeće, Antuna Mihanovića 3, 42220 Novi Marof, s naznakom „Natječaj za ravnatelja / ravnateljicu“. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. O imenovanju ravnatelja/ice kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103402496
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.