Računovodstveni/a referent/ica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
MATIĆ D.O.O. ZA TRGOVINU, USLUGE I GRAĐEVINARSTVO
Mjesto rada:
Zagreb-Novi Zagreb
Rok prijave:
06.03.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB-NOVI ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: •Upis URA i IRA (pripremanje i izrada izlaznih računa i obrada ulaznih računa) •Likvidacija računa •Kunski , devizni izvodi, plaćanje (poslovi platnog prometa) •Administracija blagajne •Evidencija godišnjih odmora •Usklađivanje otvorenih stavaka sa dobavljačima i kupcima •Knjiženje putnih naloga •Prijava i odjava radnika •administrativni poslovi u računovodstvu i financijama
Uvjeti: •SSS/VSS/VŠS ekonomskog smjera prednost smjer financije i računovodstvo •najmanje 2 godine radnog iskustva na istim poslovima •poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa •poznavanje osnova robno-materijalnog poslovanja •dobro poznavanje rada na računalu, poželjno poznavanje programa 4D Wand •logičko razmišljanje i zaključivanje, sistematičnost u radu •preciznost u obavljanju poslova i poštivanje rokova •visoka razina odgovornosti u obavljanju poslova, samostalnost u radu •odlične organizacijske i interpersonalne vještine •sposobnost rada u brzoj i timski orijentiranoj okolini •motiviranost za rad i pozitivan pristup poslu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129974158
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje