Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 15.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Programer/programerka - first level support - software testingt  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Hüsges GmbH-Glavna Podružnica Split za izradu mišljenja za motorna vozila
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
15.11.2020.

Mjesto rada:
SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: sarikow@huesges-group.eu
Ostale informacije:
Opis posla: Testiranje softvera i izvještavanje o defektima, web aplikacije na Windows i (Mac )o i mobilne aplikacije Soft- i Hardwareprobleme preko Remote-Support analizirati rješavati Općenito brigu voditi za kvalitetu softvera/aplikacija koju proizvodimo Od vas očekujemo: govornik njemačkog ili eng. jezika
iskustva u testiranju softvera
ISTQB Foundation Level cerfikat (prednost)
da vam nije problem koristiti različite operativne sustavne za mobile i desktop
timski rad
Backend: PHP, REST, MySQL
Frontend: iOS, Android, Web (HTML 5, Ember, Angular)
Deployment: SVN
Nudimo: Zaposlenje na neodređeno vrijeme
Klizno radno vrijeme
Mogućnost za stručno usavršavanje i napredovanje
Odličnu, opuštenu radnu atmosferu
Stjecanje iskustva u inozemnoj kompaniji
Životopisi i molbe kandidata koji ne budu odgovarali ovdje navedenim uvjetima neće biti razmatrani.
Svim kandidatima koji ne budu kontaktirani u roku od 10 dana od zatvaranja natječaja zahvaljujemo na njihovoj prijavi. Dodatna pismena obavijest neće biti slana. HÜSGES GMBH Direktor Nediljko Đonlić
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109857208
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje