Prezentator/prezentatorica  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
12.07.2021.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
20 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: h.e.v.metkovic@gmail.com
Ostale informacije:
Opis poslova: rad na terenu-anketiranje. Prodaja putem prezentacija i to putem preporuka koje se dobivaju na samoj prezentaciji. Radimo samo po preporukama.
Uvjeti: - završeni smjer obrazovanja nije važan ali su poželjni smjerovi menadžment ili marketing - mogućnost korištenja vlastitog vozila - komunikativnost - iskustvo u trgovini 1 godinu.
Seminar - obuka je OBAVEZNA - TRAJE 4 sata i tada se radi zaduženje opreme za rad. Prvi mjesec dana se vodi kao probni - obuka gdje ste i taj prvi mjesec plaćeni kao da radite. Isplata je tjedna - svaki drugi tjedan. Minimalna primanja su 6.000,00kn neto
Sve prijave Vas molimo da šaljete putem maila. Nakon Vaše prijave ćemo Vas kontaktirati te se dogovoriti za termin kada pristupate razgovoru za posao.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
112798315
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje