Pomoćni slastičar - sladoledar / pomoćna slastičarka - sladoledarka  HZZ OGLAS

"TIM ANTUNOVIĆ" OBRT ZA TURIZAM I PROIZVODNJU, VL. MARIJA ANTUNOVIĆ, VIGANJ 115
Mjesto rada:
Viganj
Rok prijave:
31.05.2022.

Mjesto rada:
VIGANJ, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
najava na telefon: 020 719033
mobitel: 098 1650777
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Završeno srednjoškolsko obrazovanje za slastičara/pomoćnog slastičar ili iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno
želja za radom u timu
profesionalnost u radu i pozitivan stav prema poslu
visoki stupanj odgovornosti
izrada kvalitetnih slastičarskih proizvoda
spremnost učenja
snalaženje s brojkama, dobro poznavanje osnovnih računskih operacija (zbrajanje, oduzimanje, dijeljenje, množenje, postotci)
Opis posla: ispomoć u pripremanju i pečenju slastičarskih proizvoda (sladoleda, torti, kolača, tijesta) u skladu sa standardima obrta
samostalno pripremanje i pečenje jednostavnijih slastičarskih proizvoda
pakiranje slastičarskih proizvoda
obavljanje svih pripremnih poslova u proizvodnji slastica kvalitetno, stručno i higijenski ispravno
održavanje pogona za proizvodnju sladoleda i kolača
održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete
Očekivani početak i kraj posla: 1.6. - 30.9.
Mjesto rada: Viganj, poluotok Pelješac
Uvjeti: Završeno srednjoškolsko obrazovanje za slastičara/pomoćnog slastičara/kuhara ili iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost
Nudimo: smještaj
radno mjesto na istoj lokaciji kao i smještaj
prehrana
ugovor na određeno vrijem
mogućnost stalnog sezonca
profesionalno okruženje
priliku za učenje i usavršavanje u struci
redovita primanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
119957366
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje