Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
31.01.2022.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
6
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
mobitel: 099 4686555
e-mailom: info@pksuperiormont.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Polagač keramičkih pločica postavlja pločice na ravne i tvrde podloge (zidove i podove). Ravna podlogu, priprema i reže pločice za kutove, priprema i miješa smjesu za lijepljenje te je nanosi na podlogu i pločice. Lijepi pločice za podlogu pazeći da površina bude ravna i da razmaci među pločicama budu ravnomjerno raspoređeni. Popunjava (fugira) prostor između pločica posebnom smjesom za fugiranje. Uvjeti: •radno iskustvo: 1 godinu i više •obrazovanje: NKV, KV, SSS (završena škola u struci – poželjno) •znanje njemačkog jezika •timski rad, ozbiljnost i samostalnost u poslu Što nudimo: •redovni dugoročni radovi u Njemačkoj •odlična plaća i dodaci •plaćen smještaj •organiziran i plaćen prijevoz •profesionalni razvoj i obrazovanje Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, radujemo se Vašem javljaju na mail info@pksuperiormont.hr ili na kontakt broj: 099 4686 555 (g. Štefanović)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
119329404
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2022, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.