Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

- dana do isteka
Poslodavac:
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR SRCE
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.09.2020.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao-spps@srce.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Srce traži programera/developera zainteresiranog i motiviranog za rad u timovima za razvoj i održavanje programskih/aplikativnih rješenja za potrebe sveučilišne, tj. akademske i istraživačke zajednice. Ako želite razvijati napredne informacijske sustave i aplikacije i/ili razvijati i održavati moderne digitalne repozitorije i podatkovne usluge i pri tome stjecati znanja i sudjelovati u zanimljivim informatičkim projektima, kroz rad u timu s informatičkim stručnjacima, Srce je pravo mjesto za vas.•1 izvršitelj na neodređeno vrijeme, na radnom mjestu Informatičar –savjetnik, uz probni rad od šest mjeseci Formalni uvjeti: • završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja (razina 7 HKO) • 1 godina radnog iskustva Ostali uvjeti: • poznavanje LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) arhitektura • poznavanje programskih jezika PHP ili Java • spremnost na daljnje učenje i stjecanje novih znanja o informacijskim sustavima i internetskim aplikacijama • napredno poznavanje engleskog jezika Što vam može predstavljati prednost kod zapošljavanja: • poznavanje okruženja Laravel • iskustvo u radu s programskom podrškom za digitalne repozitorije • iskustvo u radu s Drupal CMS-om • poznavanje alata Islandora • razvijene komunikacijske vještine za rad s korisnicima i rad u timu Što nudimo: • rad na zanimljivim i izazovnim projektima • rad u visokostručnim informatičkim timovima unutar sveučilišne zajednice • različite oblike kontinuiranog usavršavanja u IT području • plaću od 7.400,00 kn (+ prijevoz i ostale propisane i/ili motivacijske dodatke na plaću) Prijave se primaju do 24. 09. 2020. godine putem elektroničke pošte na posao-spps@srce.hr ili putem pošte na adresu Josipa Marohnića 5, Zagreb. Uz prijave potrebno je priložiti i životopis na hrvatskom jeziku. Prijave kandidata koji ne udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja neće se uzeti u razmatranje.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108767385
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.