Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.01.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Peronski manipulant/peronska manipulantica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
HP - HRVATSKA POŠTA D.D.
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
30.01.2020.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: Trg slobode 9a, 42000 Varaždin e-mailom: posao@posta.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: zaprimanje pošiljaka i zaključaka radnim strojem, usmjeravanje i otpremanje pošiljaka i zaključaka, ručno i strojno razrađivanje pošiljaka,skeniranje transportnih jedinica (vreća, kutija, paleta, kontejnera i sl.) i prijevoznih sredstava, utovarivanje i istovarivanje poštanskih pošiljaka, obavljanje poslova pratnje pri prijevozu zaključaka na I. razini prijevoza, pražnjenje poštanskih kovčežića te distribuiranje poštanskih pošiljaka po dostavnim depoima, dostavljanje pošiljaka prema potrebi, rukovanje elektrokemijskim spremnicima, obavljanje drugih radnih zadataka koji su u skladu s naravi i vrstom posla koje obavlja, na zahtjev neposredno nadređenog, odgovara za provedbu poslova i zadataka iz svog djelokruga rada. Uvjeti: - osnovna ili srednja škola bez obzira na smjer obrazovanja - poželjne osobine kandidata/kinja: položeni stručni ispiti za rukovatelja elektrovučnim kolicima i motornim viličarom, sklonost timskom radu, točnost i preciznost, organiziranost, motiviranost. Ukoliko ostvarujte pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, prilikom prijave na oglas nužno je dostaviti sve dokaze kojima to potvrđujete. Potrebni dokumenti mogu se pronaći na ovome linku: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 Pisanu zamolbu poslati: - na adresu: Hrvatska pošta, Ured za upravljanje ljudskim resursima, Trg slobode 9a, 42000 Varaždin, s naznakom „Natječaj za radno mjesto – Peronski manipulant-Varaždin“ - e-mailom: posao@posta.hr uz napomenu „Natječaj za radno mjesto – Peronski manipulant- Varaždin“.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104973718
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.