Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 11.02.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Ovlašteni inženjer/ka građevinarstva, nadzorni inženjer/ka i voditelj/ica projekata  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
MB Plan d.o.o. za graditeljstvo, nadzor i usluge
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
11.02.2021.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: info@mbplan.hr
Ostale informacije:
Opis posla: Provedba stručnog i obračunskog nadzora u gradnji: - provedba nadzora u svim fazama gradnje, koordinacija s ostalim strukama u nadzoru, provedba postupka tehničkog pregleda i ishođenje Uporabne dozvole Vođenje projekata i organizacija gradnje: - realizacija gradnje u svim fazama u ulozi ovlaštene osobe investitora - organizacija budžeta i terminskih planova - tenderiranje i ugovaranje - project management Sudjelovanje u izradi arhitektonskih i građevinskih projekata visokogradnje u svim fazama: - glavni projekt (arhitektonski, građevinski - konstrukcija) s koordinacijom svih sudionika u postupku izrade dokumentacije za ishođenje Građevinske dozvole - izvedbeni projekt za gradilište (arhitektonski, građevinski, nacrti oplate i armature) - kontrola i razrada troškovnika - energetsko certificiranje Uvjeti Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema. Položen stručni ispit i poželjno članstvo u Komori inženjera građevinarstva. Obavezno iskustvo od 2-5 godina rada u struci na sličnim poslovima. Profesionalnost, stručnost, timski rad, samoinicijativnost, odlične organizacijske i komunikacijske vještine, razvijene interpersonalne vještine, spremnost na usvajanje i razvoj novih vještina Jezici: Engleski (napredno), poželjno poznavanje Njemačkog jezika Vozačka dozvola: B Vještine: Office, CAD programi, Tower, SCIA, BIM, Microsoft Project Što nudimo - rad u stabilnoj i perspektivnoj tvrtki s angažmanom na značajnim projektima u HR - kvalitetan i mladi tim suradnika - dinamično i ugodno radno okruženje - mogućnost napredovanja i usavršavanja - službeni mobitel - službeni automobil - fleksibilno radno vrijeme Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos Ostale informacije Kategorije: Arhitektura Graditeljstvo, geodezija, geologija Mjesto rada: Šibenik, Split, Zagreb.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110743287
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2021, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.