.net developer m/ž  HZZ OGLAS

Info3 društvo s ograničenom odgovornošću za informatički inženjering i trgovinu
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
16.12.2022.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - rad u razvojnom timu - vremenska procjena zadataka te pridržavanje rokova u isporuci - osnovno izvještavanje nadređenima o statusu i razvoju projekta - samostalnost u razvoju, testiranju i održavanju web aplikacija Uvjeti: - SSS,VŠS, VSS, tehničkih/informatičkih usmjerenja/ili završna godina studija - 2 ili više godina iskustva u razvoju aplikacija - napredno poznavanje .NET (bilo koji jezik) - napredno poznavanje relacijskih baza podataka (neke od MSSQL, MySQL,PostgreSql) - osnovno poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, JavaScript) - kreativnost, marljivost, samostalnost u radu te motiviranost za učenjem novih tehnologija
Prednost imaju kandidati: - samostalni developeri m/ž - s iskustvom u ASP.NET MVC - s visokom razinom motivacije za kvalitetno izvršavanje zadaka u zadanom roku - timski igrači
Nudimo: - Ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj - Rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju - Rad na atraktivnim i zahtjevnim projektima - Mogućnost napredovanja sukladno angažmanu i preuzimanju odgovornosti - Stimulativna primanja i nagrađivanje temeljem ostvarenja ciljeva - 13. Plaća, božićnica, uskrsnica, regres - mogućnost službenog mobitela, automobila, stanovanja.
Postoji mogućnost zapošljavanja većeg broja radnika/radnica.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124693607
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje