Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.06.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Monter grijanja i klimatizacije (m/ž)

- dana do isteka

O poslu

Opis radnog mjesta:
- demontaža/montaža ventilacijskih i klimatizacijskih sustava
- demontaža starih instalacija i uređaja, te montaža novih
- detekcija i otklanjanje nastalih oštećenja/kvarova
- priprema elemenata za montažu i postavljanje instalacija podnog/centralnog grijanja
- montaža klima uređaja
- rad sa dizalicama topline
Posebne pogodnosti:
- uvođenje u posao pod individualnim stručnim vodstvom mentora
- sigurna i poticajna primanja uvećana za pripadajuće dodatke
- rad u entuzijastičnom i stručno usklađenom timu
- rad u dinamičnom ozračju sa mogućnostima osobnog poslovnog rasta i razvoja
- mogućnost stalnog zaposlenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
- minimalno SSS, a poželjna VŠS
- obavezno radno iskustvo minimalno 5 god
- iskustvo u radu sa klimatizacijskim uređajima, ventilacijskim sustavima i dizalicama topline
- potrebno vrlo dobro poznavanje rada na računalu

Kvalifikacije koje treba imati idealan kandidat su stručnost, odgovornost, samostalnost i pouzdanost, te visoko razvijena sposobnost organiziranja i planiranja.
Ako smo naveli upravo vaše kvalifikacije ili ono što želite postići na poslovnom planu, javite nam se i što prije pridružite našem timu. S nestrpljenjem Vas očekujemo!

Prijave i životopise slati na mail: posao@frigo-ve.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina