Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 29.08.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Liječnik specijalist/liječnica specijalistica neurologije

- dana
Poslodavac:
KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR RIJEKA
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
29.08.2019.
Mjesto rada:RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR RIJEKA
Kontakt:osobni dolazak: KREŠIMIROVA 42, RIJEKA (PISARNICA) pismena zamolba: KBC Rijeka,Krešimirova 42 (Pisarnica),51000 Rijeka
Ostale informacije:

Opis poslova: Sudjelovanje u provođenju programa stacioniranog i ambulantnog rada klinike, kliničkog zavoda ili zavoda i obavljanje poslova koji proizlaze iz djelokruga njegove stručne spreme i specijalizacije. Na temelju suglasnosti Ministarstva zdravstva RH, klasa: 100-01/18-03/128, urbroj: 534-03-2-1/4-18-45 od 06. prosinca 2018. godine i klasa: 100-01/19-03/19, urbroj: 534-03-2-1/4-19-29 od 20. svibnja 2019. godine i Odluke ravnatelja KBC-a Rijeka prof.dr.sc. Davora Štimca, dr.med., od 19. kolovoza 2019. godine, raspisuje se NATJEČAJ za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme 1. Doktor medicine specijalist neurologije - 2 izvršitelja Uvjeti: - završen Medicinski fakultet, - položen specijalistički ispit iz neurologije - važeće Odobrenje za samostalan rad izdano od Hrvatske liječničke komore Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti: - zamolbu i životopis - presliku Diplome o stjecanju naziva doktor medicine - presliku Uvjerenja o položenom specijalističkom ispitu - presliku Odobrenja za samostalan rad - potvrda o radnom iskustvu (elektronički zapis HZMO-a o radnom iskustvu) - kandidat mora imati hrvatsko državljanstvo ili državljanstvo neke od zemalja Europske unije Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme, uz probni rad. Klinički bolnički centar Rijeka pridržava pravo dodatnih testiranja. Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08), na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Prijave kandidata podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Klinički bolnički centar Rijeka, Rijeka, Krešimirova 42, pismenim putem ili osobno u Pisarnici KBC-a Rijeka (prizemlje zgrade Ravnateljstva). Osobe koje prema posebnim propisima ostvaraju pravo prednosti kod zapošljavanja, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, uz prijavu priložiti dokaze iz kojih je vidljiva osnova ostvarivanja prava prednosti te svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Pozivaju se osobe iz članka 102. stavka 1.-3. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. istoga zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju. https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2017_12_121_2758.html

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102422738

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare