Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 25.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kuhar/kuharica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
JADRANKA TURIZAM, ugostiteljstvo i turistička agencija d. o. o.
Mjesto rada:
Mali Lošinj
Rok prijave:
25.12.2021.

Mjesto rada:
MALI LOŠINJ, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
30
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
e-mailom: zaposljavanje@jadranka.hr
putem linka: https://jadranka.hr/tl/job/8423
Ostale informacije:
Opis posla: pripremanje jela u hotelu prema standardima i procedurama rada
detaljno poznavanje jelovnika
porcioniranje i izdavanje jela prema zadanim normativima
usluživanje jela na liniji kao i nadopunjavanje istih
pridržavanje svih propisa o skladištenju namirnica i održavanje higijenskih standarda
kontrola kvalitete i kvantitete dostavljenih namirnica
briga o troškovima i racionalnom radu
briga o čistoći radnog prostora i radne opreme
Uvjeti: stručna sprema SSS / NSS
poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
poželjno radno iskustvo u hotelima visoke kategorije
radno iskustvo minimalno jednu godinu
znanje minimalno jednog stranog jezika (engleski jezik)
Vještine: marljivost, spremnost na učenje
usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
Nudimo Vam: posao u inovativnom i poticajnom okruženju
smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
osigurana radna odjeća i obuća
osigurana izrada sanitarne knjižice
inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
stimulativna primanja,
na osnovnu plaću obračunava se minuli rad (staž u Hrvatskoj) te svi dodaci na plaću; rad nedjeljom blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad, noćni rad
stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
edukacije i mogućnost napredovanja
produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora
naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
118630453
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje