Konobara / konobaricu u plažnom restoranu  HZZ OGLAS

KAMP BUNJA d.o.o. za trgovinu i usluge, turistička agencija
Mjesto rada:
Supetar
Rok prijave:
25.02.2023.

Mjesto rada:
SUPETAR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: primanje i usluživanje gostiju hranom i pićem
primanje narudžbi, izdavanje i naplaćivanje računa
obračunavanje dnevnog utrška i novca koji se uz specifikaciju predaje blagajniku
vođenje inventure
brinuti o pravovremenim narudžbama robe, zaprimanje robe, te kontrola kvalitete i količine pristigle robe
priprema pića i napitaka za šankom u pred i post sezoni
briga o čistoći i izgledu stolova
briga o higijeni prostora, aparata i pribora te namjernica u baru i skladištu
naplata sladoleda
pečenje gotovih pekarskih proizvoda u jutarnjem terminu

Uvjeti: SSS (poželjno smjer konobar, ali nije uvjet)
minimalno 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
obvezno znanje engleskog jezika
mora biti usmjeren na zadovoljstvo gosta i prilagodljiv zahtjevima od strane gosta
mora imati izvrsnu usmenu komunikaciju i interpersonalne vještine, odgovornost prema radu,
treba biti sklon timskom radu te fleksibilan
Što nudimo: osiguran smještaj u sklopu kampa
poticajna primanja
obrok za vrijeme radnog vremena
garantirani ugovor na određeno vrijeme, nakon zadovoljenog probnog roka
motivirajuću i poticajnu radnu okolinu
mladi internacionalni tim
Posao u periodu: 1.5.-30.9.2023. Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave najkasnije do 25.2.2023. na mail [email protected] te prilože: životopis na hrvatskom i ukoliko posjeduju preporuku od prethodnog poslodavca (ili navesti kontakt za preporuku).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129819860
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje