Konobar / Chef de Rang (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Saalfelden am Steinernen Meer, Salzburg, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Saalfelden, Austrija tražimo KONOBARE / CHEF DE RANG (m/ž) za rad u hotelu.

Školovani si konobar, srčan i strastven? Onda si kod nas na pravom mjestu!

Što od vas očekujemo
• Prijem i posluživanje gostiju u tvom odjelu
• Stručno usluživanje te prodaja ponude jela i pića
• Odgovornost za tvoj odjel
• Dnevni Mise en Plave posao
• Brza i gastronomski orijentirana obrada reklamacija
• Poduka i uvođenje u posao učenika i pomoćnih konobara
• Pridržavanje HACCP-a i standarda kvalitete

Mjesto rada: 5760 Saalfelden am Steinernen Meer, Salzburg, Austrija.
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
1.850 eura netto za 5 radnih dana / 45 sati u tjednu
• 13. i 14. plaća
• Sezonski ugovor od SADA do 09.04.2023.
• Besplatni obroci i na slobodnim danima
• Smještaj u jednokrevetnoj sobi (150 Eur mjesečno)

Pogodnosti
• Sigurno radno mjesto u modernom obiteljskom poduzeću
• Uređeno radno vrijeme u petodnevnom radnom tjednu
• Plaća u okviru kolektivnog ugovora, kao i mogućnost povećanja ovisno o kvalifikacijama i iskustvu
• Po potrebi osiguravamo smještaj (jednokrevetna soba, kupaonica, tuš, WC, W-LAN)
• Besplatni obroci uključujući i kavu, naravno i na slobodnim danima
• Mogućnost daljnjeg obrazovanja u okviru naše akademije „SKILL FACTORY“
• Djelomično je na raspolaganju radna odjeća
• Besplatno korištenje cjelokupnog Wellnes i Fitness odjela
• Popusti u svim partnerskim hotelima
• Rad u top turističkoj destinaciji u Alpama
• Predivno mjesto s brojnim ponudama u slobodno vrijeme
Vrsta posla:
sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Tvoj profil
Završena hotelijerska škola ili radno iskustvo kao Chef de Rang
• Prijateljska nastrojenost i srdačnost
• Komunikativnost i siguran nastup
• Poželjno poznavanje vina
Vrlo dobro poznavanje njemačkog i engleskog jezika
• Izdržljivost, fleksibilnost i pouzdanost u poslu
• Želja za napredovanjem

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.