Inženjer/ka strojarstva za vođenje instalacija i servisa  HZZ OGLAS

ELEKTROLUX TRGOVINA I SERVIS d.o.o. za građenje, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
28.03.2023.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija A
Kontakt:
pisana zamolba: Ivana Meštrovića 13, 22000 Šibenik
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
rukovođenje i organizacija projektnih poslova i servisa

Tražimo osobu koja je osposobljena i vješta za samostalno svladavanje poslova rukovođenja i organizacije projektnih i servisnih poslova, a koja posjeduje znanje i sklonosti za sustave grijanja i klimatizacije, kao i sklonost za komunikaciju s djelatnicima i klijentima, te je nadarena i temeljita u organizaciji i urednosti papirnate tehničke i finacijske dokumentacije, ali i ispunjenju drugih poslova vezanih uz organizaciju i rad na projektnim i servisnim poslovima

Opis radnih zadataka i aktivnosti:
koordinacija i vođenje projekata i poslova servisa i održavanja
obrada upita i troškovnika s izradom kalkulacija, ponuda i troškovnika
projektiranje, izrada tehničkih proračuna, te razrada projektne dokumentacije kao i projekta izvedenog stanja
organizacija s rasporedom djelatnika i izdavanje radnih zadataka s uputstvima o načinu izvršenja zadataka s konstruktivnim detaljima
organizacija i nabava svih potrebnih resursa (teh dok., materijal i sredstva rada) za obavljanje poslova
priprema i vođenje tehničke dokumentacije gradilišta
izrada, obrada, vođenje i praćenje tehničkih, terminskih i financijskih planova i dokumenata (radni nalozi, dnevnici, knjige,...)
izrada obračuna radova, te fakturiranje izvršenih usluga
tehnička podrška korisnicima za pitanja jamstva, korištenja, održavanja i servisa
organizacija i briga o stanju i nabavi sredstava za rad (vozila, alati, oprema)
organizacija povrata neispravne robe dobavljačima s pripadajućom dokumentacijom
organizacija i odgovornost za uredno i ažurno vođenje svih potrebnih evidencija u poslovanju
organizacija i odgovornost za pravilnu upotrebu mjera zaštite na radu
ostali projektni i administrativni poslovi u skladu s dnevnim rasporedom i prema uputama nadređenoga

Uvjeti (Kompetencije)
Znanje:
znanje o radu i funkciji uređaja za klimatizaciju i njihovih dijelova (klima uređaji, dizalice topline, chiller-i, rashladni uređaji,...)
znanje o radu i funkciji uređaja za grijanje i njihovih dijelova (kotlovi, plamenici, pumpe,...)
znanje i razumjevanje tehničke dokumentacije, nacrta, simbola i projektne dokumentacije
znanje u izradi radnih nacrta i shema instalacija
Vještine:
sposobnost planiranja i organizacije materijala i sredstava za rad za normalno odvijanje rada
sklonost i navika organizacije i urednosti papirnate doumentacije
sklonost korištenja tehničke dokumentacije, nacrta i projektne dokumentacije
znanje rada na PC s znanjem rada u AutoCad-u
znanje enegleskog jezika
Ostali uvjeti:
orijentiranost na postizanje ciljeva i rješavanje problema, organizacijske sposobnosti, marljivost i profesionalnost, fleksibilnost i komunikativnost
sposobnost za timski rad
pogledajte www.elektrolux.hr/o nama/temeljne vrijednosti

Kvalifikacije:
Stručna sprema: smjer strojarstvo
Potrebne godine iskustva: 3 godine na istim ili sličnim poslovima
Jezici: Engleski (osnovno)
Vozačka dozvola: B
Što nudimo:
pozitivno radno okruženje s naglaskom na uvažavanje obostrano poštenog i korektnog odnosa u firmi
sva prava koja pripadaju djelatniku prema Zakonu o radu
stimulativna primanja
službeni mobitel
stručne edukacije u zemlji i inozemstvu
stalni radni odnos s probnim radom
Dodatne mogućnosti:
plaćeno stanovanje za djelatnike koji dolaze izvan Šibensko kninske županije
plaćeni putni troškovi

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos s probnim radom
Županija rada: Šibensko-kninska
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130836745
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje