Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 13.09.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Informatičar/ka - savjetnik/ca u centru za e-učenje

- dana
Poslodavac:
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR SRCE
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.09.2019.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR SRCE
Kontakt:e-mailom: posao-sou@srce.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: pružanje stručne podrške korisnicima, prvenstveno u sustavu visokog obrazovanja, u radu s tehnologijama i alatima e-učenja i njihovoj primjeni u obrazovnom procesu te na poslovima izrade, pripreme i provedbe tečajeva i ostalih obrazovnih aktivnosti. Posao uključuje aktivno praćenje novosti u području e-učenja te sudjelovanje u nacionalnim i međunarodnim projektima. Više o centru za e-učenje možete saznati na poveznici: https://www.srce.unizg.hr/ceu.•1 izvršitelj na neodređeno vrijeme, na radnom mjestu Informatičar/ka - savjetnik/ca, uz probni rad od 6 mjeseci Formalni uvjeti: • završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij (razina 7 HKO) • 1 godina formalnog radnog staža Ostali uvjeti: • dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti • dobro pismeno izražavanje • sklonost timskom radu • samostalnost u obavljanju poslova • vrlo dobro poznavanje engleskog jezika Što vam može predstavljati prednost kod zapošljavanja: • iskustvo u radu sa sustavom za e-učenje Moodle i ostalim tehnologijama e-učenja • završeno pedagoško, psihološko, didaktičko i metodičko obrazovanje za nastavnike • iskustvo u provođenju nastave • iskustvo u pružanju stručne podrške Poslodavac nudi: • rad na zanimljivim poslovima i projektima u pozitivnom i kreativnom okruženju • rad u stručnim informatičkim timovima unutar sveučilišne ustanove koja unapređuje moderno obrazovanje i napredna istraživanja • različite oblike kontinuiranog usavršavanja u IT području • plaću od 6.900 kn (+ prijevoz i ostale propisane i/ili motivacijske dodatke na plaću) Prijave se primaju do 13. 9. 2019. godine putem elektroničke pošte na adresu posao-sou@srce.hr ili putem pošte na adresu Josipa Marohnića 5, Zagreb. Uz prijave potrebno je priložiti životopis na hrvatskom jeziku i presliku diplome. Prijave kandidata koji ne udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja neće se uzeti u razmatranje.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102626424

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare