Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.06.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Grafički/a dizajner/ica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
FOM d.o.o. za trgovinu i zastupanje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.06.2020.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel word internet ostalo
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
putem linka: https://online.selekcija.hr/home/job/403/?application=true
Ostale informacije:

Opis posla: Tražimo grafičkog dizajnera čiji će zadaci obuhvaćati: - grafičko oblikovanje kataloga, POS materijala, prospekata... - aktivnu suradnju sa svim odjelima pri izradi kreativnih rješenja i grafičkom oblikovanju digitalnog i tiskanog materijala - pripremu za tisak i suradnju s tiskarama - podršku marketingu i prodaji i suradnju s cjelokupnim timom - održavanje web shopa Uvjeti - najmanje dvije godine radnog iskustva na poslovima grafičke pripreme - temeljito poznavanje i iskustvo u radu s aplikacijama Adobe InDesign, PhotoShop, Illustrator - poželjno poznavanje rada u WordPressu - osnovno poznavanje CSS-a i HTML-a - sklonost timskom radu Očekujemo da ste stekli radne navike, da ste iskreni, spremni preuzeti odgovornost, kreativni, samoinicijativni, sistematični i samostalni. Što nudimo: - rad u kvalitetnoj radnoj sredini - osobni i profesionalni razvoj - redoviti i stimulativni prihodi Molimo poslati životopis i portfolio radova (do 8 MB). Ostale informacije: Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke Potrebne godine iskustva: 2 Jezici: Engleski (osnovno) Vještine: Internet, Photoshop Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos Kategorije: Dizajn i umjetnost Županija rada: Zagreb i Zagrebačka Prijave isključivo putem linka: https://online.selekcija.hr/home/job/403/?application=true

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107244751
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.