Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: MIV D.D., METALSKA ULICA 2, 42000 VARAŽDIN
e-mailom: karolina.petek@miv.hr
Ostale informacije:
Vrlo dinamična, dobro organizirana i izvozno orijentirana tvrtka Metalska industrija Varaždin dioničko društvo prepoznatljiva je po širokom rasponu svih vrsta ventila (zasuna, leptirastih zatvarača, zračnih ventila, protupovratnih ventila, hidranata itd.) i fazona proizvedenih od nodularnog lijeva i zavarenih čeličnih konstrukcija. Dobro razvijena poslovna i tehnička suradnja s partnerima u zemlji te širom Europe i svijeta daju tvrtci dodatnu kvalitetu te ju čine pouzdanim i prepoznatljivim poslovnim partnerom.
Opis poslova: vođenje računovodstvene evidencije glavne i pomoćnih knjiga u skladu s propisima
kontrola bruto bilance na dnevnoj, mjesečnoj i godišnjoj razini
izrada periodičnih obračuna i završnog računa te odgovornost za njihovu točnost i usklađenost sa zakonom
obračuni poreznih davanja
kontrola stanja knjigovodstvenih analitičkih kartica dobavljača i kupaca i njihovo usklađenje, provedba i knjiženje kompenzacija i cesija
Knjiženje ulaznih i izlaznih računa
Blagajničko poslovanje i putni nalozi
Robno-materijalno knjigovodstvo
Financijsko knjigovodstvo
Obračun i knjiženje plaće i sličnih isplata
Prijava PDV-a
Sudjelovanje u izradi godišnjih financijskih izvještaja i prijave poreza na dobit
Komunikacija s poslovnim partnerima, revizorima i vanjskim institucijama
Interno izvještavanje
Praćenje promjena zakonske regulative

Uvjeti: - VŠS ili VSS ekonomskog smjera - min. 5 godina iskustva na računovodstvenim poslovima - odlično poznavanje engleskog jezika - prednost poznavanje njemačkog jezika - poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet) - prednost iskustvo u radu s Pantheon-om - pouzdanost, komunikativnost, samoinicijativa, samostalnost, organiziranost, pedantnost - spremnost na usvajanje novih znanja i vještina - spremnost na kontinuirano učenje - izvrsno poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa - odgovornost i usmjerenost na rješavanje zadataka - dobre analitičke sposobnosti i odgovornost - usmjerenost stalnom poboljšanju
Poslodavac nudi: rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseci
poticajna primanja i napredak u skladu s rezultatima rada
mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja, tečajeve/konferencije u Hrvatskoj i inozemstvu
poticajnu i ugodnu radnu atmosferu
dinamičan i zanimljiv posao u stabilnom poduzeću.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108778559
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje