Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 28.07.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Front-end programer/programerka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
MONO za projektiranje informacijskih sustava d.o.o.
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
28.07.2020.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@mono.hr putem linka: https://smrtr.io/3Kk5h
Ostale informacije:

Opis posla: razvoj klijentske funkcionalnosti web aplikacija osoba na ovoj poziciji kao dio većeg tima, surađivat će s kolegama koji rade backend funkcionalnost na razvoju intuitivnih, brzih i skalabilnih rješenja u JavaScriptu i pripadajućim aplikativnim okvirima. Uvjeti prijave: minimalno 1 godina iskustva u programiranju portfolio s dosadašnjim radovima i uvid u kod dobro poznavanje HTML-a i CSS-a poznavanje JavaScript-a i nekih od njegovih frameworka (Angular, React) poznavanje Gita te osnova HTTP-a i srodnih protokola odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima, s naglaskom na dobro znanje engleskog jezika posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu općenito timski duh, ali i samostalnost u radu kada je potrebno želja za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija. Poslodavac nudi: izazovne projekte i velike klijente rad u cutting-edge tehnologijama mogućnost napredovanja osobni i profesionalni razvoj edukacije i usavršavanja rad s iznadprosječnim pojedincima interne radionice jačanja znanja i samopouzdanja mentorstvo od prvoga dana konkurentne plaće subvencioniranje stanovanja božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade bonuse za radne rezultate pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi fleksibilno radno vrijeme mogućnost djelomičnog rada remote dobru energiju, opuštenu i poticajnu radnu atmosferu minimum hijerarhije i agilni pristup dinamično radno okruženje angažman u stručnoj zajednici team buildinge

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107693204
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.