Elektroničar//ka - serviser/ka računala- pripravnik/pripravnica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
DDH d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
08.08.2022.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - pregled računala i detekcija kvara na računalu - zamjena neispravnih elektroničkih komponenti i sklopova - popravak elektroničkih sklopova - čišćenje računala i elektroničkih sklopova - održavanje alata, mjernih uređaja i radne okoline - popravak ploče (lemljenje čipova i ostalih komponenti) - popravak i zamjena opreme - izvještavanje nadređenih (tjedni excel izvještaji)
Uvjeti: SSS/VŠS/VSS tehničkog smjera (elektrotehnika ili elektronika ili računalstvo),
poznavanje elektroničkih komponenti i sklopova,
poznavanje računala i računalnih komponenti,
poznavanje rada sa mjernim instrumentima,
dobre vještine lemljenja,
spretnost u radu sa ručnim alatima,
poznavanje rada na računalu (MS Office)
aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
sklonost timskom radu,
vozačka dozvola B kategorije
Nudimo: rad u motivirajućem radnom okruženju
profesionalno izazovan posao
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125096854
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje