Elektromonter/elektromonterka  HZZ OGLAS

14 dana do isteka
Poslodavac:
ELEKTROMONTAŽA E-MONT d.o.o., Podružnica Varaždin
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
20.12.2019.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Obiteljski stan
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: natalija.starcic@e-mont.si
Ostale informacije:

Opis posla: elektromontaža, čitanje planova, navlačenje kablova, spajanje i postavljanje elektro ormara. Uvjeti: - u obzir dolaze osobe sa završenom srednjom školom elektro usmjerenja - položen ispit iz prve pomoći - iskustvo na području industrijske elektromontaže - spremnost na timski i samostalni rad - stručnost. Postoji mogućnost stalnog zaposlenja. Mjesto rada: Njemačka (Ansbach, Ludenscheid, Freisen). Prijevoz iz Hrvatske do adrese matične firme u Zgornjoj Hajdini/Slovenija je službenim vozilom. Prijevoz iz Zgornje Hajdine u Njemačku do stana, na gradilište i za sve ostale potrebe je sa službenim vozilom. Troškove prijevoza iz Zgornje Hajdine do mjesta rada projekta i natrag plaća poslodavac. Smještaj organizira i osigurava poslodavac. Vrsta smještaja je privatni obiteljski smještaj (stan). Osoba za kontakt u Njemačkoj je voditelj gradilišta koji nije uvijek isti - ovisi od projekta do projekta. Radnici/ice će biti izaslani/e na temelju ugovora o poslovnoj suradnji.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102008260
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.