Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Djelatnik/ca za administrativno-recepcijske poslove  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
PROFICIO dioničko društvo za usluge
Mjesto rada:
Rovinj-Rovigno
Rok prijave:
18.12.2021.

Mjesto rada:
ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: luca@angelodoro.com
Ostale informacije:
O poslodavcu: Proficio d.d. ulaže u turizam nastojeći se izdvojiti iz uobičajene turističke ponude. Proficio d.d. posjeduje nekoliko nekretnina na jedinstvenim lokacijama na hrvatskoj obali koje razvija sukladno pomno promišljenim konceptima. Heritage hotel i apartmani Angelo d'Oro U srcu stare gradske jezgre Rovinja, samo par koraka od mora, naš šarmantni butik hotel spaja draž davnine s modernim udobnostima kako bi gostima pružio unikatan odmor i ugodan boravak. Hotel, nekadašnja stara biskupska palača, odlikuje se stručno restauriranim namještajem, otkrivenim gredama i stoljetnim kamenim zidovima. S našim ljubaznim osobljem koje vam stoji na usluzi, naš hotel će vam savršeno poslužiti kao baza iz koje ćete istraživati Rovinj i njegovo okruženje. Očekujemo snalažljivu i fleksibilnu osobu, fokusiranu na rezultate, željnu izazova i rada u proaktivnoj radnoj okolini. Nudimo rad u aktivnom i poticajnom hotelskom okruženju uz suradnju s postojećim vrhunskim timom rovinjskih i zagrebačkih suradnika.

Opis poslova: Ova pozicija obuhvaća i administrativne i recepcijske poslova sukladno potrebama poslovanja odnosno: •Pružanje usluge prijema, prihvata, boravka i odlaska gostiju za hotel i prateće objekte, organizacija prijevoza gostiju te fakturiranje usluga •Administrativna podrška voditelju hotela te ostalim članovima tima po potrebi •Organizacija prikupljanja, protoka i arhiviranja računovodstvene i administrativne dokumentacije •Uska suradnja s računovodstvenim timom •Operativno-administrativni poslovi vezani uz hotelske operacije i projekte •Vođenje internih evidencija i arhive •Drugi uredsko-administrativni poslovi ovisno o potrebama poslovanja
Uvjeti: •Srednja stručna sprema, stručni prvostupnik, visoka stručna sprema, magistar struke •Poznavanje MS Office paketa (Word, Outlook) •Razvijene komunikacijske vještine, visoka organiziranost •Brzina, preciznost i temeljitost prilikom izvršavanja zadataka •Rad unutar tima; komunikacija i koordinacija administrativnih aspekata poslovanja ostalim članovima tima •Tečno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
118617332
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje