Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
internet
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: posao@osiguranje24.hr
Ostale informacije:
Opis posla: Upravljanje portfeljom i prodajom
Praćenje prodaje auto osiguranja na dnevnoj, tjednoj i mjesečnoj bazi
Tjedno izvještavanje o rezulatima prodaje
Podrška prodavačima
Zapošljavanje i edukacija novih agenata motornih vozila i agenata za prodaju auto osiguranja
Praćenje agenata koji odgovaraju na upite klijenata koji su zatražili najpovoljnije ili najjeftinije auto osiguranje na linku https://osiguranje24.hr/auto-osiguranje

Potrebna znanja i vještine: Minimalno SSS
Poznavanje rada na računalu
Pristupačnost, ljubaznost, komunikativnost
Afinitet prema prodaji
Razvijene vještine pregovaranja
Pedantnost i odlična organiziranost u radu
Usmjerenost na ispunjenje prodajnih ciljeva
Odgovornost, snalažljivost, prilagodljivost, proaktivnost
Obavezno 3 godine rada na poziciji direktora ili voditelja prodaje auto osiguranja
Poželjan certifikat položen kod OSiGURANJE24
Poželjna položena licenca za zastupanje u osiguranju, te poslovima pomoći pri obradi šteta koji uključuju izravni rad s korisnicima
Brzo usvajanje informacija i primjenjivanje navedenog u praksi
Ugodnost, jasnoća i smirenost u komunikaciji s korisnicima i suradnicima

Poslodavac nudi: Mogućnost osobnog rasta i razvoja
Dodatnu stimulaciju na plaću
Isplatu dodataka za prekovremeni rad
Redovno povećanje plaće svake godine
Mogućnost napredovanja kroz 6 mjeseci
Prilika za usavršavanje kroz edukacije i treninge
Privlačan financijski paket, stabilna primanja
Sigurno i stabilno radno mjesto
Odličnu i zdravu radnu atmosferu
Predviđena plaća 14.500,00 kn + stimulacija (netto)

Uvjet za zaposlenje je minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u vođenju timova i odgovornost za kvalitetne poslovne rezulate. Otvorene zamolbe kandidati bez odgovarajućeg radnog iskustva mogu poslati s naznakom "Otvoreni poslovi" na otvoreniposlovi@osiguranje24.hr
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109538759
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje