Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 10.12.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Cnc operater/operaterka - djelatnik/djelatnica na savijačici lima (apkantpreši)  HZZ OGLAS

- dana do isteka
TMT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju industrijske opreme i preradu metala
Mjesto rada:
Lepoglava
Rok prijave:
10.12.2021.

Mjesto rada:
LEPOGLAVA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: TMT d.o.o., Kalnička 56, 40000 Čakovec
e-mailom: zamolbe@tmt.hr
Ostale informacije:
Opis posla: rad na CNC i klasičnom stroju za savijanje limova (apkantpreši) Uvjeti: - završena srednja škola - samostalan rad na stroju za savijanje limova (apkantpreši) - razumijevanje i samostalnost u čitanju tehničke dokumentacije - komunikativnost i sklonost timskom radu u dinamičnoj okolini - pedantno i precizno izvršavanje radnih zadataka - poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Prijavom na natječaj prihvaćate de se vaši osobni podaci obrađuju u skladu sa Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka (EU) 2016/679.
Za više informacija o slobodnim radnim mjestima obratite se na broj telefona 091 138 4139
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
117180812
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje