Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 12.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Cjevar/cjevarica - pomoćni cjevar/cjevarica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
FERROMONT-KR duštvo s ograničenom odgovornošću za instaliranje industrijskih strojeva i opreme
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
12.11.2020.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
e-mailom: jobs.kr@fmt.biz
Ostale informacije:
Terenski rad – Europa
Rad na određeno vrijeme (3 mj., mogućnost produljenja)
Put je organiziran od strane našeg poduzeća ( na gradilište se ide iz sjedišta naše firme u Čakovcu)
Radno iskustvo 2 god.
Opis poslova: izrada i montaža cjevovoda po zadanim izometrijama
izrada i montaža nosača za cjevovod
montaža / demontaža pumpi, kompezatora i ventila
Kandidati pošalju životopis na Mail adresu - ,uz životopis bilo bi potrebno poslatisvjedodžbuo završenoj srednjoj školi (strojarski smijer,dodatne kvalifikacije)
Radnici će biti smješteni u apartmanu, koji je organiziran od poduzeča (svaki radnik ima osiguran krevet,pristup kuhinji i kupaoni sa toaletom)
Radi se puno radno vrijeme (rad u smjenama)
Strani jezik: Njemački (aktivno) ili Engleski (aktivno)

Kod dolaska radnika na gradilište dočekuje ih naš zaposlenik iz grupe Christof Industries.
Radi se preko direknog ugovora “ werkvertrag„ sa našim poslovnim partnerom (grupa Christof Industries).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109526956
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje