Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.09.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Asistent/asistentica djetetu s poteškoćama

- dana
Poslodavac:
Dječji vrtić Bambi
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Sračinec
Rok prijave:
18.09.2019.
Mjesto rada:SRAČINEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:20 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Dječji vrtić Bambi
Kontakt:e-mailom: vrticbambici@gmail.com
Ostale informacije:

Opis posla: pomoć djetetu s poteškoćama. DJEČJI VRTIĆ BAMBI ZAGORSKA 71 NOVI MAROF NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO: 1. Asistent/asistentica u vrtću za dijete s poteškoćama- 1 izvršitelj/izvršiteljica na određeno vrijeme UVJETI: - srednja stručna sprema Asistent u vrtiću zapošljava se na određeno vrijeme. Na oglašeno mjesto mogu se javiti osobe oba spola. Radno vrijeme: 4 sata dnevno Mjesto rada: Sračinec Uz prijavu i kratak životopis priložiti preslike dokumenta kojima se dokazuje ispunjavanje uvjeta i to: - preslik osobne iskaznice, - potvrda o završenoj srednjoj četverogodišnjoj školi - i uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak. Natječaj traje od 10.09. do 18.09.2019.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102853889

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare