Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.01.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Agent/agentica za zaprimanje upita na češkom jeziku  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
HSG Kariera društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Daruvar
Rok prijave:
31.01.2021.

Mjesto rada:
DARUVAR, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
6
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
češki jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 099 4616334
e-mailom: martina.kocis@kariera.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: - zaprimanje dolaznih upita - odgovaranje na upite - nema prodaje
Potrebne kvalifikacije: - OŠ, SSS ili više - minimalno B2/C1 znanje češkog jezika - znanje engleskog jezika potrebno je za praćenje edukacija i internu komunikaciju s članovima tima - spremnost na rad u tri smjene - spremnost i zainteresiranost za rad s ljudima
Nudimo: - rad za stalno (ugovor na neodređeno vrijeme) - zapošljavanje na puno ili na pola radnog vremena - osiguranu i plaćenu edukaciju i uvođenje u posao - bonuse na redovnu plaću - naknadu za putne troškove - 1000 kn neto za sve nove zaposlenike - mogućnost rada od kuće za kandidate s područja Daruvara
Zainteresirane kandidate molimo da pošalju svoj životopis na martina.kocis@kariera.hr ili da se jave pozivom na broj 099 4616334.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110468898
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje