Agent/agentica u korisničkoj podršci na njemačkom jeziku (m/ž) - projekt: telekomunikacijska tvrtka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Transcom WorldWide d.o.o. za usluge pozivnih centara
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
05.10.2022.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Njemački jezik
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/agent-u-korisnickoj-podrsci-na-njemackom-jeziku-mz-projekt-telekomunikacijska-tvrtka-1422026/c/new
Ostale informacije:
Opis poslova: rad uključuje komunikaciju s korisnicima njemačkog govornog područja putem telefona, email-a i društvenih mreža Poslodavac nudi: atraktivna plaća (uz sva zakonska uvećanja za rad nedjeljom i blagdanom) / studentska satnica
plaćena obuka (prijava s prvim danom treninga)
ugovor o radu na neodređeno na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor
mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u međunarodnom okruženju
ugodna radna atmosfera i prijateljski timski duh
učenje novih vještina
welcome bonus
potpuno opremljena kuhinja i prostorija za odmor
posao započinje obukom na kojoj se upoznaje sa sustavom i procesima koji će biti potrebni u radu
nakon odslušanog treninga i procesa uhodavanja mogućnost rada od kuće
svakodnevno komuniciranje na njemačkom jeziku
potpuna podrška svog Team Leadera i cijelog tima
Upiti koje se rješavaju, najčešće su vezani uz proizvode i usluge tvrtke klijenta
Mogućnost ostvarenja dodatnih bonusa
Uvjeti: njemački jezik: razina C1 u pisanju i govoru
informatička znanja: osnovno korištenje MS Office paketa
razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126486449
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje