Administrator/ica

8 dana do isteka
Mjesto rada:
rad od doma
Rok prijave:
20.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- analiza i istraživanje tržišta
- obrada podataka

Globtech Solutions d.o.o. je firma koja djeluje u području arhitektonske 3D vizualizacije. Naši klijenti su građevinske firme i arhitekti. Vizualizacije koje izrađujemo koriste se u svrhu natječaja, prodaje stambenih objekata, vizualne promocije itd. Područja na kojim djelujemo su Njemačka, Austrija i Švicarska. Stabilnost u poslovanju i jako dobri uvjeti rada su ono što naša firma nudi, a od budućih zaposlenika očekujemo da svojim doprinosom unaprijede naše poslovanje.
Zaposlenik bi trebao poznavati osnovne programe računala - Excel. Prednost imaju osobe s poznavanjem njemačkog jezika na razini B1 i više.

posao@globtech-solutions.de
www.globtech-solutions-3d.de
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja i bonusi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
osnovno

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Andrije Kačića Miošića 10b, 10410 Velika Gorica
Županija:
Zagrebačka županija

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.