Skladištar/dostavljač (m/ž)  HZZ OGLAS

HERMI d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
12.06.2023.

Mjesto rada:
SVETI IVAN ZELINA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Poduzeće Hermi d.o.o. vodeći je proizvođač gromobranske opreme i prenaponske zaštite, kabelskih polica i ljestvi, te konstrukcija za solarne elektrane.
Opis posla: -primanje i izdavanje proizvoda iz skladišta i drugi skladišni poslovi
-dostava robe kupcima (Zagreb, šira okolica,RH)
-odgovornost za robu u skladištu
-praćenje novosti iz djelokruga poduzeća,a pogotovo iz svog djelokruga
-održavanje čistoće radnog mjesta i okoliša
-ostali poslovi po nalogu voditelja
Uvjeti:
-poželjno obrazovanje tehničkog smjera (elektro, strojarstvo, građevinarstvo)
-vozačka dozvola B kategorije -odgovornost, preciznost, pouzdanost, kultura i ozbiljnost u poslu
-spretnost i okretnost
-sklonost timskom radu
-samoinicijativnost poželjna -surađivanje s nadređenim osobama
ŠTO NUDIMO:
-rad u ugodnom i organiziranom okruženju
-interno i externo obrazovanje
-mogučnost profesionalnog i osobnog razvoja
-rad u malom timu sa nadprosječnim rezultatima
-nekoliko puta godišnje organizirana druženja sa kolegama

Molim zainteresirane osobe koje zaista trebaju posao da svoj CV pošalju na : [email protected]
ili kontaktiraju na 01 2014-927
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133958048
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje