Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Prodavač - savjetnik u modnom dućanu/prodavačica - savjetnica u modnom dućanu  HZZ OGLAS

- dan do isteka
Poslodavac:
VARTEKS d.d varaždinska tekstilna industrija d.d.
Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
20.10.2019.

Mjesto rada:
DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: ljudski.potencijali@varteks.com
Ostale informacije:

Opis posla: S ciljem osnaživanja prodajnog tima u prodavaonici u Dubrovniku, tražimo djelatnike za poslove savjetovanja kupaca i prodaje. Posao uključuje i ostale aktivnosti pripreme rada prodavaonice kroz sudjelovanje u poslovima preuzimanja, skladištenja i izlaganja robe. Trgovina radi od ponedjeljka do petka od 8 do 20 sat te u subotu od 8 do 13 sati. Radno vrijeme je raspoređeno na šest dana u tjednu u 2 smjene. Poželjan profil kandidata/kinja: usmjereni ste na kupca, a na prodaju gledate kao na izazov ljubazni ste, komunikativni i imate pozitivan životni stav volite i razumijete modu imate određeno radno iskustvo u prodaji savjesno i odgovorno pristupate radnim obvezama SSS – završena srednja škola bez obzira na smjer obrazovanja. Ako ste se pronašli u opisu uvjeta Prodavača - savjetnika u modnom dućanu pošaljite nam Vašu prijavu i životopis (za Natječaj Prodavač - savjetnik u modnom dućanu u Dubrovniku) do 20. listopada 2019. na ljudski.potencijali@varteks.com Kontaktirat ćemo samo kandidate/kinje koji/e uđu u uži izbor. Hvala Vam na prijavi. Posjetite nas i na www.varteks.com

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103571805
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.